Op. Dr. HÜSEYİN SEÇGİN

ÜROLOJİ UZMANI

OP. DR. HÜSEYİN SEÇGİN 'den RANDEVU Almak için TIKLAYINIZ.

0 oy
Diğer kategorisinde tarafından
Size suudiarabistandan yazıyorum daha önce hiçbir belirti ağrı yoktu 10 gün önce sağ testis ağrısıyla uyandım ağrı bacağıma vuruyordu burada özel bir hastaneye gittim hafif iltihap olduğunu antibiyotik ve ağrı kesiciyle 2 günde geçeceğini söylediler ilaçları kullandım ilacı içtikten birkaç saat sonra ağrı aynı şekilde devam ediyordu bende farklı bir hastaneye gittim ikinci bir görüş için ultrason filmi çekildi sağ testiste bir liste belirlendi doktorun görüşü iltihap listesi olabileceği yönündeydi agri kesici ve antibiyotiğe devam etmemi söyledi bir hafta içmeye devam ettim ilacın etkisi geçince bacağıma vuran dayanılmaz bir acı devam ediyordu tekrar Dr a gittim ağrınin sadece ilacı ictigimde dindigini sonradan tekrar başladığını söyledim benden mr istedi biran önce müdahale etmesi gerektiği söyledi Suudiarabistanda sağlık sistemi çok verimli olmadığı için ve gerçekten yüksek rakamlar talep edildiği için müdahale etmelerine izin vermedim bana testis kanseri olabileceği yönünde bilgi verdi doktor.suan ne yapacağımı bilmiyorumsizin de görüşünüzü almak isterim şimdiden tesekkurler

1 cevap

0 oy
tarafından
Merhaba evet şikayetleriniz testis iltihabına benziyor.A ncak verdiğiniz bilgiler yetersiz.A teşiniz varmı? Testiste kızarma ve şişme oldu mu? idrar şikayetiniz var mı? birde ultrason raporunu görmek gerekir.Söylendiği gibi iltihap olabilir, testis torsiyonu olabilir, kanser olma iltimali yok denecek kadar azdır.Çünkü testis kanserleri geç dönemde hafif ağrı yapailir. Geçmiş olsun.


Hoşgeldiniz, OP. DR. HÜSEYİN SEÇGİN ile Soru Cevap sayfamız sizlere sorularınızın cevaplanması için bir ortam sağlar. Tüm sorularınızı kolaylıkla sorabilirsiniz. 24 saat içerisinde cevap verilmektedir.

...