Op. Dr. HÜSEYİN SEÇGİN

ÜROLOJİ UZMANI

OP. DR. HÜSEYİN SEÇGİN 'den RANDEVU Almak için TIKLAYINIZ.

0 oy
Mesane iltihabı kategorisinde tarafından
Merhaba hocam. Ben cok sık idrar yolları ilthabı yaşıyorum. Pevlik ağrım oluyor.  Doktor 6 hafta Cipro tedavisi verdi. Bu interstisyel sistit bunla yaşamaya alıs dedi.

3 yıl öncede kuzenim Fatih e kronik prostatit teşhisi konmuştu. Bana dendiği gini bunla yaşa demişlerdi. O Ankaradan size gelmişti. Ve tedavisi mümkün değil denilen hastalıği siz tedavi ettiniz şuan çok iyi. Bana size soramamı istedi ama aramaya utandım. İnterstisyel Sistit in tedavisi var mi?

1 cevap

0 oy
tarafından
Merhaba.Tanıyı kim ve nerede koydu?İnsterstiyel sistit tanısı için mesaneden biyopsi yapılması gerekir, bu yapıldı mı?İnsterstisyel sistit tedavisinde antibiyotik yarar sağlamaz.Onun için cipro kullanmanıza gerek yok.Hatta şikayetlerinizi artırabilir.İnsterstisyel sistitin otoimmun bir sorun olduğunu düşünüyorum.Tedavisi de ona göre planlanıp yapılmalıdır.Unutmayın her hastalığın çaresi vardır.Önemli olan doğru tanı, doğru tedavidir.Geçmiş olsun.


Hoşgeldiniz, OP. DR. HÜSEYİN SEÇGİN ile Soru Cevap sayfamız sizlere sorularınızın cevaplanması için bir ortam sağlar. Tüm sorularınızı kolaylıkla sorabilirsiniz. 24 saat içerisinde cevap verilmektedir.

...