Op. Dr. HÜSEYİN SEÇGİN

ÜROLOJİ UZMANI

OP. DR. HÜSEYİN SEÇGİN 'den RANDEVU Almak için TIKLAYINIZ.

0 oy
Diğer kategorisinde tarafından

Hocam merhaba, geçtiğimiz aylarda detaylı bir test oldum testin sonucu aşağıya ekliyorum. Lavaboya gittiğim de idrar da yanma oluyor. Testten sonra antibiyotik kullandım yanma devam ettiği için tekrar devlet hastanesinde doktora durumu anlatıp yine test oldum, sonuç negatif çıktı doktor hiç bir şeyimin olmadığını söyledi. Şimdi yanma hala devam ediyor ve yumurtalıklarım değil ama alt tarafında da ara ara az da olsa ağrı hissediyorum ve leğen kemiğimin tam orada da ama kadığıma biraz daha yakın sol ayağımı içeri doğru kastığım zaman bir ağrı oluyor. Bazen ara ara anüste hafifte olsa anlık bi kaşıntı oluyor, Bunun sebebi ne olabilir?

https://i.hizliresim.com/f80cd1y.jpeg

1 cevap

0 oy
tarafından
Merhaba , üroplazma pozitif sanırım ona uygun antibiyotik kullanmışsınız. sizinle birilkte eşinizin ya da partnerinizin tedavi olması gerekir. sadece sizin tedaviniz hastalığın düzelmesi için yeterli değildir. yeniden muayene olup ona uygun tedavi olmanız gerekir.


Hoşgeldiniz, OP. DR. HÜSEYİN SEÇGİN ile Soru Cevap sayfamız sizlere sorularınızın cevaplanması için bir ortam sağlar. Tüm sorularınızı kolaylıkla sorabilirsiniz. 24 saat içerisinde cevap verilmektedir.

...